BİZDEN HABERLER

Şanlıurfa Havalimanı Araç Kiralama

Şanlıurfa Havalimanı Araç Kiralama

Türkiye’nin 4 Kilometrelik pisti ile en uzun pist unvanını da elinde tutan Şanlıurfa Havalimanı 2007 yılında hizmete girmiştir. Sivil havacılığın yanında ağır kargo uçuşlarını da izin verilen havalimanı aynı zamanda bölge ekonomisinde büyük yer tutmakta ve diğer illeri de besler pozisyonda yer almaktadır Haberin Devamı..

Tarih: 10-2018

Şanlıurfa Oto Kiralama

Şanlıurfa Oto Kiralama

Urfa’da araç kiralamak istediğinizde öncelikli olarak güvenilir bir firma bulmanız gerekiyor. Bunun için sokak sokak dolaşmak ve karşınıza çıkan herhangi bir oto kiralama şirketi ile anlaşmak iyi ve kolay bir çözüm olmayacaktır. Zaten şu an Urfa’da değilseniz, bu mümkün bile de Haberin Devamı..

Tarih: 02-2017

Şanlıurfa Rent A Car Firmaları

Şanlıurfa Rent A Car Firmaları

Şanlıurfa merkez ve çevresinde, özel ulaşım ihtiyacınız olduğunda otobüs ve diğer toplu taşıma imkanları kısıtlı kalabilmektedir. Böyle bir durumda araç kiralaması yapmak iyi bir çözümdür. Araç kiralamak aynı zamanda özel bir etkinlik için ulaşım tercihi yaparken de değe Haberin Devamı..

Tarih: 02-2017

Şanlıurfa Rent A Car

Şanlıurfa Rent A Car

Geniş araç filosu ile hizmet veren firmalar her zaman için beklentilerinizi daha iyi karşılar. Farklı model araç seçenekleri arasında, kiralamak istediğiniz modeli daha iyi bulabilirsiniz. Bu anlamda sizlere Şanlıurfa rent a car olarak farklı model seçeneklerini tercihlerinize sunuyoruz. Sahip olduğumuz geniş ara Haberin Devamı..

Tarih: 02-2017

Şanlıurfa Otomobil Kiralama

Şanlıurfa Otomobil Kiralama

Her türlü özel ulaşım amaçlarınız için tercih edebileceğiniz kiralama işlemlerini sadece 1 günlük için yapabileceğiniz gibi bir kaç günlük kiralama işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Bu aşamada bireysel veya kurumsal müşteri olmanız durumuna göre sizlere özel t Haberin Devamı..

Tarih: 02-2017