KURUMSAL

Hakkımızda

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 2010 yılında kurulan Şanlıurfa Oto Kiralama SAN.LTD.ŞTİ. kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra tüm havayolları bilet satışı, otel rezervasyonu gibi yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyon hizmetleri, vize işlemleri ile de müşterilerinin garantili ve 7/24 kesintisiz hizmeti ile yanındadır.

 

Şanlıurfa Oto Kiralama Turizm'in Şanlıurfa Merkez olmak üzere, Harran, Halfeti, Atatürk Barajı, Siverek, Birecik İlçelerimizde ofisleri bulunmaktadır.

 

Profesyonelleşmiş kadrosu ile Şanlıurfa Oto Kiralama Turizm in Güneydoğu bölgesi pazar payı ve sektör liderliğini sürdürmektedir.

 

Şanlıurfa Rent A Car turizm, filoda kullanılacak araçlardan, üst düzey yönetici araçlarına kadar çeşitli marka ve modelden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve her sınıftan binek araçlar kiralamaktadır. 

 

Urfa Oto Kiralama,Turizm Bakanlığı denetimine tabii A Grubu turizm ve seyahat acentası  Şanlıurfa Rent A Car belgesine sahip bölgesinde ki tek kiralama firmasıdır.